bannerbannerbanner
logo
Войти

Книги автора: Edgars Auziņš

Добавлено
Год выхода: 2024
Язык: Русский
Jūs, iespējams, domājat, ka es esmu mažore. Ha! Lūdzu! Es par jums nemaz nedomāju! Bet es nestrīdēšo…
Jūs, iespējams, domājat, ka es esmu mažore. Ha! Lūdzu! Es par jums nemaz nedomāju! Bet es nestrīdēšos, es laimēju zelta biļeti uz šo dzīvi. Tētis ir miljardieris. Visi mani mīl un ļoti vēlas, lai es viņiem patiktu. Ko lai saka par mani? Es vienkārši saņemu visu uzmanību. Es ļoti vēlos būt kā tētis, bet man daudz labāk patīk izklaidēties un dzīvot dzīvi... Kurš gan zināja, ka dzīvē viss beidzas? Un ka ir tādi, kas mani var patiesi ienīst.....
Добавлено
Год выхода: 2024
Язык: Русский
Ja ragana kaut ko meklē, viņa to atradīs. Bet Alise nekad nav meklējusi mīlestību, vīru, patronu... …
Ja ragana kaut ko meklē, viņa to atradīs. Bet Alise nekad nav meklējusi mīlestību, vīru, patronu... Viņa vienmēr meklēja nepatikšanas. Nekromanti saka, ka, ja viņi kaut ko nevar atrast, viņi to izrok no zemes. Gregorijs visu savu mūžu izvēlējās to aprakt turpat. Viņš būtu apglabājis arī šo nepatīkamo raganu, bet tā bija nepatikšana... Viņa lika viņam atkal justies dzīvam. Vai ar viņas nepatikšanām, kuru vecā muiža kļuva arvien vairāk un vairāk pilna? Jūs varat izvēlēties no uzburtajiem vilkiem, ugunsgrēkiem un plūdiem. Reiz pat tika redzēts dēmons, taču neilgi un sadedzis ugunsgrēkā. Un arī mīlestībai šajās vietās raksturīgs mežonīgs temperaments. Ja viņa nolemj dot priekšroku burvei un nekromantam, viņa nevienam neprasa. Viņa atnāks, viņa viņus atradīs. Un nepatikšanas... Nepatikšanas var pagaidīt.
Добавлено
Год выхода: 2024
Язык: Русский
Ja atsakāt vīrietim, kurš ir pieradis saņemt visu, ko vēlas, esiet gatavi, ka viņš kļūs par zvēru...…
Ja atsakāt vīrietim, kurš ir pieradis saņemt visu, ko vēlas, esiet gatavi, ka viņš kļūs par zvēru......
Добавлено
Год выхода: 2024
Язык: Русский
Kad Rena šķīrās no sava mīļotā, viņa savā murgā nevarēja iedomāties, ka drīz būs precējusies ar citu…
Kad Rena šķīrās no sava mīļotā, viņa savā murgā nevarēja iedomāties, ka drīz būs precējusies ar citu vīrieti. Tomēr šī diena ir pienākusi, un meitene ir izvēles priekšā - drūma eksistence ar tirānu vīru vai bēgšana caur burvju portālu nezināmajā.
Добавлено
Год выхода: 2024
Язык: Русский
Viņam ir piecdesmit pieci gadi, bet man četrdesmit trīs. Viņš ir skarbs vīrs ar ķērāja reputāciju, b…
Viņam ir piecdesmit pieci gadi, bet man četrdesmit trīs. Viņš ir skarbs vīrs ar ķērāja reputāciju, bet es esmu mūžīga vijolniece, kura nevienam neuzticas, ka viņai laistīs podiņu. Viņš ir plēsējs un pieradis visu paņemt bez vilcināšanās, bet man ir izauguši gudrības zobi. Viņš ir nepanesami bagāts, un es esmu vientuļā māte.
Добавлено
Год выхода: 2024
Язык: Русский
Andželīna vēlas izbeigt savu dzīvi, izdarot pašnāvību, taču viņu glābj noslēpumainais Roberts. Kurp …
Andželīna vēlas izbeigt savu dzīvi, izdarot pašnāvību, taču viņu glābj noslēpumainais Roberts. Kurp vedīs viņu iepazīšanās? Un kādus noslēpumus slēpj bagātā glābēja savrupmāja?
Добавлено
Год выхода: 2024
Язык: Русский
"Stop! Meitene, Tu aizmirsi bērnu!" - es kliedzu svešinieka mugurā, kurš ātri skrēja prom no manis c…
"Stop! Meitene, Tu aizmirsi bērnu!" - es kliedzu svešinieka mugurā, kurš ātri skrēja prom no manis cauri parkam. Es biju pilnīgi šokēta! Izgāju pastaigāties uz pusstundu, un tur tā bija! Kāda brunete pienāca pie manis, atstāja ratiņus un aizbēga! Un es no šoka ne uzreiz sapratu, ka man plaukstā ir papīra taisnstūris... "Es zinu, ka jūs esat neauglīga. "Uzskati, ka šī ir mana dāvana tev. Tāda lapiņa tika iebāztā man rokās, un tai blakus tika mests ratiņš ar bērnu. Tā bija meitenīte. Saskaņā ar dzimšanas apliecību viņai bija divas nedēļas, un viņas tēvs bija... Mana vīra vārdabrālis.
Добавлено
Год выхода: 2024
Язык: Русский
Es tikai gribēju atriebties vīram par to, ka viņš mani krāpj. Es plānoju izmantot savu priekšnieku, …
Es tikai gribēju atriebties vīram par to, ka viņš mani krāpj. Es plānoju izmantot savu priekšnieku, bet kaut kas gāja greizi. Ar ko es vispār gulēju? It kā tas nebija viņš. Es neesmu pārliecināta. Vai tas pat bija kāds kolēģis? Man šķiet, ka es zaudēšu paaugstinājumu amatā, bet tas nekas. Pēkšņi man kaut kādu iemeslu dēļ zvana no galvenā biroja.
Добавлено
Год выхода: 2024
Язык: Русский
... Es gāju pa ielu, kas man bija pazīstama no bērnības. Vējš viegli pieskārās maniem matiem, gandrī…
... Es gāju pa ielu, kas man bija pazīstama no bērnības. Vējš viegli pieskārās maniem matiem, gandrīz vasaras saule spīdēja tik spoži, ka neviļus lika man smaidīt un skandēt kādu muļķīgu bērnu dziesmiņu. Visapkārt skanēja pilsētas troksnis - mašīnas signalizēja, tramvajs zvanīja, tuvojoties pieturai. Pulks skolnieču smējās un skaļi apsprieda savas meitenīgās ziņas. No ieejas iznāca vecāka kundze cepurē, turot rokā zēnu zilā kostīmā. Abi smaidīja, zēns kaut ko skaļi stāstīja, lēkāja uz augšu un uz leju... Maiznīcas durvis aizlauzās, un ārā ienāca vaniļas, svaigu maizes izstrādājumu, laimes, mājas un dzīves smarža... Un tad es pamodos. Kāda cita cilvēka gultā. Cita cilvēka istabā. Kāda cita pasaulē.
Добавлено
Год выхода: 2024
Язык: Русский
Is there life after life? Of course there is, if you are an incarnation of a powerful sorceress and …
Is there life after life? Of course there is, if you are an incarnation of a powerful sorceress and nothing but the devil's curse keeps you in the banal world. But love that has survived the centuries can end suffering. Whoever thinks you're dead, your life continues on the plane of mages and wizards, alchemists and necromancers, ineffable animals and mind-blowing fairies.
Добавлено
Год выхода: 2024
Язык: Русский
Es biju parasts students, dzīvoju vienkāršu dzīvi un izmantoju katru iespēju nopelnīt naudu, līdz uz…
Es biju parasts students, dzīvoju vienkāršu dzīvi un izmantoju katru iespēju nopelnīt naudu, līdz uzzināju savas dzimšanas noslēpumu. Kopš tā laika viss ir krasi mainījies, jo līdzās neticamajam spēkam no manas iepriekšējās dzīves ir ienaidnieki, kuri ir apņēmušies atņemt un iznīcināt to, ko esmu sasniedzis. Taču neviens nespēs sagraut manu dzīvi, jo viņiem ir darīšana ar Fantomu Aizbildni.
Добавлено
Год выхода: 2024
Язык: Русский
Drosmīgā jauniete Marfa, izvairoties no uzspiestām laulībām ar savu ienīstamo līgavaini, nolemj mekl…
Drosmīgā jauniete Marfa, izvairoties no uzspiestām laulībām ar savu ienīstamo līgavaini, nolemj meklēt patvērumu dziļi mežā. Bez konkrēta plāna viņa nejauši nonāk uz takas, kas viņu aizved līdz bīstamai klintij. Izsmelta un apjukusi, Marfa tomēr atrod drosmi pārkāpt pāri šaurai akmens sijai, lai pārvarētu šķērsli. Taču, neraugoties uz viņas centieniem aizbēgt no vajātāja, viņa vajāšana izrādās nesaudzīga, un, riskējot ar savu dzīvību, viņa pārbīstas un krīt bezdibenī. Pēkšņi viņa nonāk virpulī un tiek pārcelta uz pavisam citu realitāti - noslēpumainu elfu pilnu pasauli.
Добавлено
Год выхода: 2024
Язык: Русский
Galvenā varone, noziedzniece ar iesauku Lina jeb Kosmoss, kura tagad pēc savas gribas dien Iekšlietu…
Galvenā varone, noziedzniece ar iesauku Lina jeb Kosmoss, kura tagad pēc savas gribas dien Iekšlietu ministrijā, saņem pašnāvības vēstuli no sev tuva cilvēka, tā sauktās labās rokas. Šīs lietas izmeklēšana savijas ar atmiņām par to, kā pirms trim gadiem viņa kopā ar savu grupu pēc kāda ziņneša pavisam negaidīti tika arestēta kādā sīkumainā lietā. Atrast patiesību šajās lietās palīdz veselais saprāts, loģika, spēja analizēt, tuvi cilvēki un apstākļi. Atliek vien noskaidrot, vai viens un tas pats cilvēks divreiz salauzīs Līnas dzīvi.
Добавлено
Год выхода: 2024
Язык: Русский
Toms ir iedzimts burvis un sapņu glabātājs. Ernijs ir viņa adoptētais dēls, kurš palīdz Tomam vākt u…
Toms ir iedzimts burvis un sapņu glabātājs. Ernijs ir viņa adoptētais dēls, kurš palīdz Tomam vākt un saglabāt sapņus. Protams, maģija nav viņu galvenā nodarbošanās. Tikai tuvākie ģimenes locekļi zina par Toma maģijas meistarību un slepeno "pasaules glābšanu". Tomam ir darbs, bet Ernijs mācās vidusskolā un nopietni nodarbojas ar mūziku, gūstot lielus panākumus lūtslēpes spēlē. Reizēm maģija un parastā dzīve negaidīti krustojas, un Toms un Ernijs nokļūst piedzīvojumos un saskaras ar maģiskās pasaules pārstāvjiem. Tā notika arī šoreiz, kad Toms pēkšņi uzzināja, ka no druīdiem mantojis dārgumu lādi, ko sargā rūķis.
Добавлено
Год выхода: 2024
Язык: Русский
Vai pastāv dzīve pēc dzīves? Protams, ka ir, ja esi spēcīgas burves inkarnācija un tevi banālajā pas…
Vai pastāv dzīve pēc dzīves? Protams, ka ir, ja esi spēcīgas burves inkarnācija un tevi banālajā pasaulē neaiztur nekas cits kā velna lāsts. Tomēr mīlestība, kas ir pārdzīvojusi gadsimtus, var izbeigt ciešanas. Lai kāds domā, ka esi miris, bet tava dzīve turpinās magu un burvju, alķīmiķu un nekromantu, neizsakāmu dzīvnieku un prātu aizraujošu feju plānā.
Добавлено
Год выхода: 2024
Язык: Русский
Valsts elitārākā izglītības iestāde atkal atver durvis. Jaunie zēni un meitenes šeit ierodas, lai kļ…
Valsts elitārākā izglītības iestāde atkal atver durvis. Jaunie zēni un meitenes šeit ierodas, lai kļūtu par spožām zvaigznēm ar starptautisku slavu. Katrs no viņiem ir gatavs nolikt savu dzīvi uz sapņu altāra, lai tikai paceltos uz slavas olimpa. Vesta Romanina pat savos visdrosmīgākajos sapņos nevarēja iedomāties, ka mācīsies šādā iestādē. Šim jaunajam ģēnijam tika pareģots izcilas matemātiķes liktenis, taču nejaušības vai varbūt likteņa diktāta dēļ viņa nokļuva līdz iestājpārbaudījumiem Akadēmijā Studentu dzīve viņus ievelk sevī un dāvā viņiem skaistākos dzīves mirkļus. Mīlestība, intrigas, nāvējoši noslēpumi, patiesa draudzība - tas viss gaida Akadēmijas studentus. Viņi ir stājušies pieaugušo dzīves ceļā, ne visiem izdosies to sasniegt bez zaudējumiem. Dzīve salauzīs katru no viņiem, un tikai īstās spožās zvaigznes spēs atstāt Mākslas akadēmijas sienas!
Добавлено
Год выхода: 2024
Язык: Русский
Krokuvos išvadavimo metu Raudonosios armijos kontržvalgyba sužino apie Lenkijoje veikiančią vaikų ko…
Krokuvos išvadavimo metu Raudonosios armijos kontržvalgyba sužino apie Lenkijoje veikiančią vaikų koncentracijos stovyklą. Joje gydytojai teroristai atlieka eksperimentus su mažaisiais pacientais, išgaudami specialius fermentus, iš kurių gaminami vaistai rekonstrukcijai. SMERŠ kapitonui Aleksejui Mazarinui įsakoma tiksliai išsiaiškinti, kur yra "mirties fabrikas" ir ar įmanoma išgelbėti likusius gyvus vaikus. Operatyvininkai išsiaiškina, kad naciams pavyko perkelti stovyklą į Vokietijos teritoriją. Kapitonas Mazarinas seka paskui. Tačiau netrukus paaiškėja, kad su maža grupe kalinių išlaisvinti nepavyks, todėl reikia pastiprinimo. Tačiau kol vyksta pasiruošimas oro desantui, stovykloje įvyksta netikėtas įvykis.....
Добавлено
Год выхода: 2024
Язык: Русский
Gangsteru brālība ir spēcīga alianse. Taču tā arī plīst pa vīlēm, kad ir jāpanāk liels ieguvums. Mil…
Gangsteru brālība ir spēcīga alianse. Taču tā arī plīst pa vīlēm, kad ir jāpanāk liels ieguvums. Miljoniem dolāru — pārāk liels kārdinājums riskantiem puišiem. Un «brāļi», nekautrēdamies viens otru uzmest, ievilināt slazdos, nogalināt. Bet noslēpumaino čemodānu ar miljoniem dolāru, kas noglabāts kaut kur mežā, nekādi nav iespējams nodot viņu rokās.
Добавлено
Год выхода: 2024
Язык: Русский
Krakovas atbrīvošanas laikā Sarkanās armijas pretizlūkošana uzzina par bērnu koncentrācijas nometnes…
Krakovas atbrīvošanas laikā Sarkanās armijas pretizlūkošana uzzina par bērnu koncentrācijas nometnes pastāvēšanu Polijā. Tajā ārsti-teroristi veic eksperimentus ar mazajiem pacientiem, iegūstot īpašus enzīmus, no kuriem izgatavo narkotiku atjaunošanai. Grupas SMERŠ kapteinis Aleksejs Mazarins dod rīkojumu noskaidrot, kur tieši atrodas «nāves fabrika» un vai ir iespējams glābt izdzīvojušos bērnus.…
Добавлено
Год выхода: 2024
Язык: Русский
Šī novele ir tumšs un atklāts romāns. Lasītājiem ieteicams ievērot piesardzību.Viņš vēlas mani - Ļau…
Šī novele ir tumšs un atklāts romāns. Lasītājiem ieteicams ievērot piesardzību.Viņš vēlas mani - Ļaunais karalis. Pēc atgriešanās no internātskolas es saprotu, ka mana dzīve nekad vairs nebūs tāda pati kā agrāk. Es viņam būšu viņa rokās, lai kas arī notiktu. Bet es negrasos padoties bez cīņas. Tāpēc mēs spēlējam spēli. Es skrienu. Viņš mani vajā. Ja Dankans mani noķers... Tā ir zaudējuma spēle, un viens no mums noteikti zaudēs. Bet mēs nevaram būt kopā. Tas ir aizliegts un nepareizi. Tikai jo vairāk viņš mani vajā, jo vājāka es kļūstu pret viņa neatlaidīgo pakaļdzīšanos. Bet ja vien mēs zinātu, ka ir kaut kas vairāk, kaut kas bīstams... kaut kas draudīgs, kas slēpjas ēnā.
Популярные книги